Hakkımızda

Hakkımızda

ŞİRKET HAKKINDA

Mercan Tekstil Makina, yeni nesil Tekstil Makina yedek parçalarının güvenilir Üretici ve Tedarikçi firması oldu. Yenilikçi yeteneklerimiz, Yuvarlak Öreme Makinaları ve İplik Makinaları, Ring, Muratec, Savio, Bobin, Open-End, ICBT, Optik Sensörler, Muhtelif, Klavuzlar, Seramik Kılavuzları Yedek parçaları olmak üzere geniş bir yedek parça yelpazesi sunmamızı sağlıyor.

Sunulan yedek parçalar gelişmiş tasarım teknolojisinin entegrasyonu ile geliştirildi ve bu da bize sağlam tasarım, şok geçirmez kaplama seramiker, boyutsal doğruluk, kullanıcı dostu işletim, kurulum kolaylığı, daha uzun servis ömrü ve rekabetçi fiyat bantları için verilen güvence ile ülke çapında tanındı.

  • Şok geçirmez kaplama seramiker.
  • Ölçü ve boyutsal doğruluk.
  • Uzun ömürlü kalite.
Becerilerimiz ve Uzmanlığımız

Kurumsal Yapı

89%

İmalat ve Üretim

76%

İthalat

81%

İhracat

72%
ŞİRKET GEÇMİŞİ

2000 yılından beri sektörde olmak, endüstrinin zorlu ihtiyaçlarını karşılamak bizim için büyük bir ayrıcalık olmuştur. Sürekli çalışan iş gücümüzün tutkulu yaklaşımı, seçici pazarlarda niş oluşturmayı mümkün kılan sürdürülebilir büyümemizin ardındaki itici güçtür. Mühendislik tasarımlar olan güvenilir bir şekilde geliştirilen ürünlerimizin üretim, imalat, ithalat ve ihracat gibi hizmetlerini vermekten gurur duyuyoruz.

2000 Sektöre Giriş Yapıldı
Sektörün tüm inceliklerini tecrübe edinen iş ortaklarımızla bu tarihten itibaren uzun yıllar, yuvarlak örgü ve iplik makinaları yedek parçalarının pazarını oluşturmak adına üretim imalat ve ithalat adımlarını yakından izledik.
2014 Şirket Kuruldu
Mercan Tekstil Makina Türkiye İstanbul merkezli şirket kuruluşunu gerçekleştirdi. Tekstil makinaları yedek parça pazarında aktif olarak yerini alan şirketimiz, kısa sürede ithalat ve üretim aşamalarını başarıyla tamamladı.
2015 İkinci Merkez Açıldı
İran pazarında yerini alan şirketimiz kısa sürede onlarca anlaşma imzaladı. Tekstil endüstrisinin başarılı bir tedarikçisi oldu ve bu süreç İran'da şirketimizin ikinci merkezinin açılmasıyla sonuçlandı.
2016 İhracat Ağımızı Oluşturdu
Şirketimiz ihracat ağını geliştirerek; Rusya, Özbekistan, İran, Mısır, Portekiz, Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan gibi Ülkelerin yedek parça tedarik zincirlerini oluşturdu.
2018 Endüstriyel Faaliyetlere Devam
Şirket 10' farklı atölye ile üretim imalat hizmetlerine devam ediyor. Bizim ile çalışma ayrıcalığına sahip şirketler arasında yerinizi ayırabilirsiniz. Portföyünde 15000 civarında Seramik, Plastik, Çelik, Kablo gibi geniş ürün yelpazesi ile yoluna devam etmekte.
ŞİRKETE GENEL BAKIŞ
seramik-yedek-parçaları

Sürekli gelişim felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak olan Misyonumuzun değerli rehberliği altında Üretim hattımızda uzmanlık sergilemek için yetkin hale gelmekteyiz. Zengin endüstriyel uzmanlığı, en düşük fiyata en kaliteli ürünleri sunarak kalite yönetimine ulaşma ve Global ölçekte rekabet etme çabamız bizi motive etmektedir.

İyi eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz tarafından desteklenen ve gelişmiş bir üretim birimi ile sektörde kendimiz için bir niş oluşturduk. Diğer şirketlere karşı rekabet avantajı sağlayan diğer faktörler şunlardır.

  • Üstün kaliteli ürün zincirleri
  • Toplu üretim kabiliyeti
  • Özelleştirme atölyeleri
  • Zamanında teslimat
  • Etik iş uygulamaları

Profesyonel

Kurumsal Sözleşmeler

A Kalite

Uzun Ömürlü Malzemeler

Güvenirlilik

Karşılıklı Güven

sosyal medyada biz!

WhatsApp chat